Chcete-li ZDARMA zaslat tištěné prospekty a cd s videoprezentací sklopných postelí, použijte prosím tento formulář, nebo zavolejte na +420 603293707.

Čím se lišíme?

Čím se liší naše sklopné postele od sklopných postelí jiných výrobců?
 1. Sklopné postele kombinované s anatomickou sedačkou vyrábíme jako jediní v ČR!
 2. Žádné příplatky za lamelový rošt!

  V základní ceně našich sklápěcích postelí je vždy již započítán robustní kovový lamelový rošt.

 3. Žádné příplatky za skříň, v níž je sklápěcí postel uzavřena.

  Veškeré naše sklopné postele mají oproti jiným výrobcům, kde si připlácíte za každé prkénko, v základní ceně bočnice, záda, dno, vrch, dveře a lamelový rošt se zavíracím mechanizmem.

 4. Celoplošná záda skříně lůžka v ceně!

  Žádná jedna příčka z lamina uprostřed zad a skrz zbytek zad je vidět zeď, jak je tomu u jiných výrobců. Materiál (lamino a sololit) vyplňuje celou plochu zad skříně, což významně přispívá k pevnosti lůžka a navíc lůžkoviny v zavřeném lůžku neodírají zeď.

 5. Nastavitelné nohy skříně v ceně!

  Nohy s nastavitelnou výškou zabudované ve dně lůžka si snadno poradí s každou nerovnou podlahou. Jen si tu vaši podlahu přeměřte vodní váhou a uvidíte.

 6. Silnější pružinové zavírací mechanizmy!

  Všechny naše pružinové mechanizmy mají díky vyššímu počtu pružin větší sílu tahu a plynulejší chod než konkurenční, díky čemuž jdou naše sklopné postele snáze a plynuleji sklápět a zavírat.

 7. Maximálně pevná konstrukce!

  Žádné pochybné rychlomontáže, vše je křížově sešroubováno kvalitními a dlouhými vruty, konfirmáty! Žádné 2 panty na 2 metry vysoké dveře skříně, minimálně 6 kvalitních litých pantů! Žádné 2 vruty držící pohromadě 2 části skříně, každý spoj drží minimálně 5 vrutů nebo konfirmátů! Nic nevrže, nevikle se, nepraská!

 8. Největší nabídka matrací do sklopných postelí!
 9. Přes 200 dezénů lamin!
 10. Nejvíce standardních rozměrů!
 11. Nejvíce typů sklopných postelí!
 12. Nejdelší tradice ve výrobě sklopných postelí - již od roku 1989!
 13. Nejvíce doplňků ke sklopným postelím!

  Čalouněná čela, poličky na budík, vnitřní osvětlení, polohovací lamelové rošty, nastavení tuhosti lamelového roštu, vysokopevnostní plastové ABS hrany.

Ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH.